Dla międzynarodowej Firmy tworzącej najwyższej jakości rozwiązania informatyczne: webowe, mobilne, projektowe, blockchain'owe, testowe, etc. działającej ogólnoświatowo, pracującej w branżach takich jak Fintech czy Healthcare, do pracy w softwarehouse"owej atmosferze, przy zróżnicowanych projektach, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Blockchain Developer Poznań

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Praca w zespole blockchain developerów przy tworzeniu aplikacji blockchain'owych
  • Projektowanie i wprowadzanie nowych rozwiązań do infrastruktury blockchainowej
  • Optymalizacja aplikacji dla zmaksymalizowania prędkości i skalowalności
  • CI
  • Rozwiązywanie problemów integracyjnych
  • Uczestnictwo w codziennych spotkaniach
  • Komunikacja z klientami i zespołem

Wymagania:

Dobra znajomość:

  • Java
  • JavaScript
  • RESTfulAPI
  • Git
  • SOLID
  • Linux
  • Angielski na poziomie B2
  • Smart Contracts
  • Protokół Ethereum

Firma oferuje:

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Płaskie struktury
  • Elastyczne godziny pracy
  • Kurs Angielskiego
  • Codziennie świeże owoce
  • Do 20% pracy zdalnej

Mile widziane:

  • Docker
  • Code Review
  • Scrum
  • TDD