Dla międzynarodowej firmy specjalizującej się w zarządzaniu projektami i ich realizacji, która pracuje dla takich marek jak: Suzuki, Media Impuls i Proventis,mającej swoją główną siedzibę w Poznaniu i oddział w Berlinie, co pozwala na realizację projektów w mieszanych zespołach, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Java Developer (Mid/Senior) Poznań

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie, rozwijanie i dokumentowanie wytwarzanego oprogramowania
  • Uczestnictwo w zapewnianiu jakości, przeglądy kodu, analiza kodu i udoskonalanie procesów
  • Współpraca z zespołem, produkując wysokiej jakości produkty dla klientów zewnętrznych
  • Praca w metodyce Scrum
  • Wykonywanie testów automatycznych

Oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Angielski na poziomie B2
  • Dobra znajomość:
    • Java8+
    • Spring
    • Hibernate
    • Maven
    • Microservices

Proponujemy:

  • Okjazjonalną pracę zdalną
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość wyjazdów biznesowych do Niemiec
  • Pozytywna atmosfera pracy w 6 osobowym zespole

Dodatkowe atuty:

  • Azure
  • Docker