Dla międzynarodowej firmy z siedzibą w Poznaniu,która koncentruje się na dostarczaniu spersonalizowanych, wysokiej jakości usług dla naszych klientów rozwiązań e-commerce poszukuje osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Regular .NET Developer Poznań

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Zapewnienie rozwoju i utrzymania tworzonej aplikacji
  • Programowanie w języku C#
  • Rozwiązywanie złożonych problemów technicznych

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość platformy.NET
  • Bardzo dobra znajomość C#
  • Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Multisport
  • Budżet szkoleniowy
  • Parking rowerowy

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość platformy obliczeniowej Azure