2016-11-22 20:13

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy konsultingowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant SAP - Logistyka - MM, WM, SD - SerwisPoznań

Realizowane zadania:

  • Realizacja zgłoszeń serwisowych dla Klientów;
  • Realizacja projektów rozwojowych dla Klientów Serwisu;
  • Prowadzenie audytów w zakresie obszarów SAP: MM, WM, SD;
  • Realizacja prezentacji i szkoleń dla Zespołu Serwisowego;
  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń dla Klientów Serwisu.

Od kandydata oczekujemy:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia we wdrożeniach logistycznych SAP;
  • Znajomość zagadnień integracyjnych z FICO i innymi obszarami SAP;
  • Znajomość logistycznych procesów biznesowych;
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego co najmniej na poziomie dobrym;

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub kontrakt
  • Elastyczny czas pracy, możliwość pracy częściowo w Home Office
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w bezpośrednich relacjach z klientem;
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Naukę języków obcych
  • Ubezpieczenia zdrowotne
  • Szkolenia, imprezy integracyjne

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w pracy w serwisie;
  • Umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
Wyślij CV