Dla klienta z ogromnym wsparciem jednego z topowych banków (po stronie finansowej jak i technologicznej) i w pełni niezależnym zespołem z leanowym podejściem w kreowaniu całkowicie nowego produktu, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Senior Java Developer Poznań

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Tworzenie wysokiej jakości kodu źródłowego z wykorzystaniem nowoczesnych praktyk (eXtreme Programming, Clean Code)
  • Tworzenie w konwencji TDD (automatycznych testów jednostkowych)
  • Pisanie testów automatycznych niefunkcjonalnych (performance, HA, load, security tests)
  • Implementacja automatycznych testów systemowych z wykorzystaniem Behavior Driven Development
  • Implementowanie skalowalnej architektury mikroserwisowej w oparciu o logikę domenową
  • Tworzenie wysokiej jakości API REST-owego dla klientów zewnętrznych
  • Tworzenie i utrzymanie w środowiskach cloudowych automatycznego procesu CI/CD

Wymagania:

  • 3-5 lat doświadczenia na stanowisku developerskim ze znajomością większości niżej podanych technologii
  • Java 8, Spring, REST API
  • SpringBoot, Docker
  • Git, Jenkins, Maven lub Gradle
  • TDD, Scrum
  • Język angielski na poziomie B2

Oferujemy:

  • 14 500 PLN brutto przy umowie o pracę lub 15 200 PLN netto na fakturze przy B2B ( 21-26 dni płatnego urlopu + benefity)
  • 16 000 PLN przy umowie B2B bez benefitów
  • Realny wpływ na rozwój produktu w branży FinTech od etapu wyboru technologii i projektowania architektury
  • Ubezpieczenie zdrowotne Luxmed
  • Karta Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe

Dodatkowe atuty:

  • JavaScript (React lub Angular)
  • Scala/Python/Go/Kotlin/Groovy
  • Public Cloud (AWS lub Azure), Serverless
  • Behavior Driven Development, Pair Programming, Domain Driven Design
Wyślij CV