Nowo powstały StartUp z ogromną wiedzą technologiczną i jeszcze większym wsparciem ze strony jednego ze znanych banków; w pełni autonomiczny zespół leanowy z nowym pomysłem na otworzenie usług bankowych na świat e-commerce poszukuje:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Java Software Engineer Poznań

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Tworzenie wysokiej jakości kodu źródłowego z wykorzystaniem nowoczesnych praktyk i standardów (eXtreme Programming, Clean Code)
  • Tworzenie automatycznych testów jednostkowych, komponentowych i integracyjnych w konwencji TDD
  • Tworzenie automatycznych testów niefunkcjonalnych (performance, HA, load, security tests)
  • Implementacja automatycznych testów systemowych z wykorzystaniem Behavior Driven Development
  • Implementowanie skalowalnej architektury mikroserwisowej w oparciu o logikę domenową
  • Tworzenie wysokiej klasy API RESTowego dla klientów zewnętrznych
  • Tworzenie i utrzymanie automatycznego procesu CI/CD w środowiskach cloudowych,
  • Utrzymanie serwisów na środowiskach testowych i produkcyjnych

Oczekiwania:

  • Java 8, Spring, REST
  • SpringBoot, Docker
  • Git, Jenkins, Maven lub Gradle
  • Test Driven Development, Scrum
  • Angielski poziom B2

Firma oferuje:

  • Wynagrodzenie do 14 500 PLN brutto Umowa o Pracę lub 15 200 PLN netto B2B
  • Wpływ na rozwój produktu w branży FinTech od etapu wyboru technologii i projektowania architektury
  • Ubezpieczenie zdrowotne Luxmed
  • Karta Multisport
  • Preferencyjne ubezpieczenie grupowe

Mile widziane:

  • JavaScript (React lub Angular)
  • Scala/Python/Go/Kotlin/Groovy
  • Public Cloud (AWS lub Azure), Serverless
  • Behavior Driven Development, Pair Programming, Domain Driven Design
Wyślij CV