Naszym klientem jest poznańska firma IT, specjalizująca się w outsourcingu najlepszych specjalistów, działająca m.in. w branży finansowej i bankowości. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Front-End Developer (AngularJS, SQL) 5 000 - 12 000 PLN nettoPoznań

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Stała praca przy projekcie związanym z bankowością, w jednym z topowych polskich banków (outsourcing)

Oczekiwania:

  • Minimum 1,5 - 2 lata doświadczenia w programowaniu w JavaScript
  • Praktyczna umiejętność tworzenia aplikacji w AngularJS
  • Doświadczenie w pracy z jedną z baz danych: Informix, MSSQL lub/i Oracle
  • Umiejętność pisania procedur składowanych i zaawansowanych zapytań SQL

Proponujemy:

  • Szybki i sprawny proces rekrutacyjny - 2 etapy, 1 spotkanie u klienta, 1 w banku
  • Udział w projekcie z dziedziny bankowości
  • Dowolna forma zatrudnienia - umowa o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie do 12 000 PLN netto (na fakturze) przy B2B, 9 000 - 10 000 PLN netto przy umowie o pracę
  • Aktywna współpraca z zespołem doświadczonych programistów, w metodyce SCRUM
  • Stabilne zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość C i/lub Javy (Spring, JSF, IntelliJ)
  • Znajomość technologii webowych: JSON, jQuery, AJAX, Bootstrap
  • Znajomość REST, SOAP
Wyślij CV