Naszym klientem jest poznański oddział międzynarodowej firmy z branży data management oraz marketingowej. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Java Developer (aplikacje webowe) z minimum 2-letnim doświadczeniem Poznań

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Rozwój istniejącego projektu webowego, implementacja nowych rozwiązań

Wymagania:

  • 2-3 lata doświadczenia na stanowisku Java Developera
  • Projektowanie i tworzenie aplikacji JAVA w środowisku webowym
  • Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań technicznych
  • Chęć rozwoju zawodowego i doskonalenie własnych umiejętności
  • Otwartość i komunikatywność
  • Swobodne posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie

Proponujemy:

  • Szybki i sprawny proces rekrutacyjny, 1 spotkanie w biurze, 1 Skype lub w biurze z Project Managerem, szybkie decyzje
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, na podstawie umowy o pracę lub B2B, dopasowane do oczekiwań i kwalifikacji kandydata
  • Odpowiedzialne, różnorodne i ciekawe zadania realizowane w nowoczesnych technologiach przy dynamicznie rozwijającym się projekcie
  • Praca w firmie z potencjałem rozwojowym
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w młodym, międzynarodowym zespole

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość technologii: Spring, MongoDB, AngularJS (mile widziane, ale nie wymagane)
Wyślij CV