Naszym klientem jest poznańska firma IT związana z rozwiązaniami dla branży TSL. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Front-End Developer (AngularJS, Node.js) min. 2 lata doświadczenia Poznań

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i tworzenie nowej aplikacji www na bazie dotychczasowego rozwiązania desktopowego
  • analiza procesów i modelowanie ich w systemie

Oczekiwania:

  • minimum 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość technologii:
    • CSS3, HTML5
    • JavaScript/TypeScript
    • jQuery
    • AngularJS
    • Node.js
    • Express.js
    • JSON/RESTful Services
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • szybki i sprawny proces rekrutacyjny
  • możliwość rozwijania i doskonalenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • miłą atmosferę pracy w doświadczonym zespole
  • atrakcyjne warunki zatrudniania w oparciu o umowę o pracę bądź B2B (do wyboru przez kandydata)

Mile widziane:

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji typu SPA