Dla naszego Klienta wiodącego dostawcy usług medialnych dla branży reklamowej poszukujemy:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Application Support Engineer Poznań

Formy umowy: Umowa o pracę

Opis stanowiska:

  • Udzielanie wsparcia w zakresie korzystania z oprogramowania zarządzania informacją o produkcie (PIM)
  • Pierwszy i drugi poziom wsparcia dla problemów aplikacyjnych
  • Rejestrowanie, monitorowanie, śledzenie, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez klientów poprzez system śledzenia błędów
  • Zapewnienie prawidłowego i wydajnego funkcjonowania oprogramowania
  • Tworzenie i rozszerzanie dokumentacji technicznych, takich jak: dokumentacja systemu, instrukcje instalacji i instrukcje obsługi
  • Tworzenie, testowanie i rozbudowa procesów aplikacji i interfejsów
  • Planowanie i wdrażanie aktualizacji oprogramowania, w tym kontrola i dostosowanie istniejących modułów i interfejsów

Oczekiwania:

  • Studia wyższe z informatyki lub kierunków pokrewnych
  • Zaangażowanie w obsługę klienta i rozwiązywanie problemów
  • Znajmość baz danych (Microsoft SQL Server lub Oracle)
  • Dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

Oferujemy:

  • Pracę w wysoko zmotywowanym zespole o płaskiej strukturze organizacyjnej
  • Możliwość podejmowania własnych decyzji podczas pracy nad różnorodnymi i ciekawymi zadaniami w obszarze product data oraz omnichannel management
  • Doskonałe możliwości rozwoju
  • Pracę w firmie z potencjałem rozwojowym, konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet socjalny

Mile widziane:

  • Znajomość Informatica PIM (wcześniej Heiler)
  • Doświadczenie w rozwoju oprogramowania (mile widziane-Eclipse, Java)
Wyślij CV