Dla naszego Klienta firmy specjalizującej sie w tworzeniu systemów informatycznych dla firm z branży transportowej, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT JAVA Software Engineer (R&D, metody optymalizacji) Poznań

Formy umowy: Umowa o pracę

Opis stanowiska:

  • analiza wymagań klientów firmy i modelowanie ich w systemie
  • modyfikowanie platformy i tworzenie nowych algorytmów optymalizacji
  • importowanie danych klientów do systemu
  • uruchamianie eksperymentów obliczeniowych i statystycznej analizy wyników

Oczekiwania:

  • 2-3 lata komercyjnego doświadczenia w JAVA
  • przynajmniej teoretyczna znajomość metod optymalizacji (heurystyki, metaheurystyki)
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • możliwość rozwijania i doskonalenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • miłą atmosferę pracy w doświadczonym zespole
  • atrakcyjne warunki zatrudniania

Dodatkowe atuty:

  • obeznanie ze współczesnymi technologiami: aplikacjami "webowymi', SOA, wirtualizacją i konteneryzacją, chmurami obliczeniowymi