Dla naszego Klienta firmy specjalizującej sie w tworzeniu systemów informatycznych dla firm z branży transportowej, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Front-end Developer Poznań

Formy umowy: Umowa o pracę

Realizowane zadania:

  • projektowanie i tworzenie nowej aplikacji www na bazie dotychczasowego rozwiązania desktopowego
  • analiza procesów i modelowanie ich w systemie

Wymagania:

  • znajomość CSS3, HTML5
  • znajomość JavaScript/TypeScript
  • znajomość jQuery
  • znajomość AngularJS
  • znajomość Node.js
  • znajomość Express.js
  • znajomość JSON/RESTful Services
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole

Proponujemy:

  • możliwość rozwijania i doskonalenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • miłą atmosferę pracy w doświadczonym zespole
  • atrakcyjne warunki zatrudniania

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji typu SPA
Wyślij CV