Dla naszego klienta w celu wzmocnienia zespołu usług, do polskiego oddziału firmy poszukujemy pilnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Senior Java Developer (Lead Developer) Poznań

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Praca nad międzynarodowym i dynamicznie rozwijającym się projekcie (utrzymanie i rozwój)
  • Zarządzanie małym zespołem programistów (m.in przydzielanie zadań)

Oczekiwania:

  • 4-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Projektowanie i tworzenie aplikacji JAVA w środowisku webowym
  • Znajmość Spring-a
  • Projektowanie architektury sytsemu oraz rozwiązań technicznych
  • Chęć rozwoju zawodowego i doskonalenie włąsnych umijętnośći
  • Otwartość i komunikatywność
  • Komunikatywny język angielski

Firma oferuje:

  • Odpowiedzialne, różnorodne i ciekawe zadania realizowane w nowoczesnych technologiach przy dynamicznie rozwijającym się projekcie
  • Pracę w firmie z potencjałem rozwojowym
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w młodym, międzynarodowym zespole
  • Praca na najnowszych technologiach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę bądź B2B + prawa autorskie

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość MongoDB
  • Znajomość AngularJS