2016-11-28 14:21

Dla naszego Klienta, firmy produkującej oprogramowanie dla europejskich Klientów, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer Java SpringPoznań

Zakres obowiązków:

  • update wytwarzanego oprogramowania
  • Tworzenie szczegółowej dokumentacji
  • Raportowanie

Wymagania:

  • Programowanie obiektowe
  • Ponad dwa lata doświadczenia komercyjnego w Javie
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość frameworku Spring
  • Kreatywny sposób rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w zespole

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Elastyczny czas pracy
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Niekorporacyjną atmosferę pracy

Mile widziane:

  • Doświadczenie:
    • w pracy z wykorzystaniem metodyk zwinnych (Agile)
    • Znajomość JavaScript
    • w wykorzystaniu narzędzi do kontroli wersji (GIT)