2016-11-19 18:32

Dla naszego Klienta, firmy produkującej oprogramowanie dla europejskich Klientów, poszukuję obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Regular Android DeveloperPoznań

Opis stanowiska:

  • Platforma Android:
    • Tworzenie nowego oprogramowana od podstaw
    • Modyfikowanie oprogramowania
    • Wprowadzanie nowej funkcjonalności do oprogramowania
  • Raportowanie realizowanych zadań
  • Tworzenie szczegółowej dokumentacji

Wymagania:

  • Minimum dwa lata doświadczenia jako deweloper
  • Bardzo dobra znajomość Androida:
    • Jako użytkownik
    • Jako programista
  • Umiejętność programowania obiektowego w języku Java
  • Doświadczenie w wykorzystywaniu narzędzi do kontroli wersji - preferowany GIT
  • SCRUM'owe podejście do zadań
  • Analityczne podejście do rozwiązywanych problemów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Elastyczny czas pracy
  • Dostęp do najnowszych technologii oraz pracę z doświadczonymi programistami
  • Miłą i niekorporacyjną atmosferę pracy
  • Pracę na pełen etat w stabilnej firmie
Wyślij CV