Nasz Klient to firma, która od wielu lat jest międzynarodowym liderem w świadczeniu usług informatycznych i rozwijaniu firm.

Współpracuje z takimi krajami jak: Wielka Brytania, Brazylia, USA i Holandia.

Zespół tworzą ambitni, zgrani i chętnie dzielący się wiedzą ludzie, którzy kierują się zasadami fair play, poszanowaniem pracownika i jego pracy.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Java Developer Mid 5000 - 12000 PLN Płock

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Kontakt z Klientami w celu ustalenia kwestii technicznych związanych z projektem
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Utrzymanie 20%, rozwój i tworzenie nowych aplikacji 80%

Oczekiwania:

  • Co najmniej 3letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w języku Java
  • Technologie Spring Framework / Spring-Boot
  • Praca z narzędziami typu ORM / JPA (np. Hibernate)
  • Znajomość:
    • SQL oraz relacyjnych baz danych
    • narzędzi kontroli wersji: GIT
    • narzędzi do budowania i zarządzania zależnościami: Maven / Gradle
    • REST API
  • Tworzenie testów jednostkowych i integracyjnych
  • Technologie front-endowe - HTML, CSS i Javascript
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie z zwinną metodologią

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o B2B lub UoP
  • 5000 zł do wykorzystania na szkolenia
  • Regularne imprezy
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracy

Mile widziane:

  • Baz danych NoSQL
  • Inne języki programowania
  • ReactJS i / lub AngularJS
  • GraphQL
  • SOAP web services
  • Wzorce projektowe
  • Kwestie bezpieczeństwa web-aplikacji

Inne informacje:

Dodatkowe umiejętności:

  • Praca w zespole i dzielenie się zdobytą wiedzą
  • Estymowanie czasochłonności zadań
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów