Dla światowego potentata oświetlenia w technologii LED produkującego i dostarczającego przełomowe produkty dla branży moto poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT MS SQL Data Administrator Pabianice

Formy umowy: Umowa o pracę

Zadania:

  • Zapewnienie dostępności systemów IT
  • Rozwój i utrzymanie skryptów oraz narzędzi do automatyzacji
  • Utrzymanie i administracja systemami z obszarów baz danych MS SQL
  • Pro-aktywną optymalizację oraz monitoring działania baz danych
  • Wykonywanie kopii bezpieczeństwa oraz przywracanie danych
  • Tworzenie oraz aktualizacja dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Minimum trzy letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość MS SQL
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z optymalizacją zapytań SQL
  • Praktyczna znajomość Reporting Services i Integration Services
  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym

Firma oferuje:

  • Umowa o pracę
  • Karta Benefit System
  • Opieka medyczna w Przychodni Zakładowej
  • Dofinansowanie do posiłków

Mile widziane:

  • Umiejętność pisania skryptów Shell, Power Shell, SQL
  • Praktyczna znajomość CSS3, HTML5, .NET
  • Certyfikat MCSA: SQL 2016 lub 2012