Naszym klientem jest międzynarodowy potentat technologii LED oraz innowacyjny producent oświetlenia samochodowego w technologii konwencjonalnej i halogenowej. Obecnie dla tej firmy poszukujemy doświadczonego specjalisty na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Administrator baz danych MS SQL Pabianice

Formy umowy: Umowa o pracę

Realizowane zadania:

  • Utrzymywanie i administracja systemami z obszarów baz danych MS SQL
  • Pro-aktywną optymalizację i monitoring działania baz danych
  • Rozwój i utrzymanie skryptów oraz narzędzi do automatyzacji
  • Wykonywanie kopii bezpieczeństwa i przywracanie danych
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej zgodnie z przyjętymi standardami
  • Zapewnienie dostępności systemów IT

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym
  • Minimum trzy letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość MS SQL
  • Praktyczna znajomość Reporting Services oraz Integration Services
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z optymalizacją zapytań SQL
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z wymiarowaniem platformy dla baz danych
  • Znajomość metodyki ITIL

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Opiekę medyczną w Przychodni Zakładowej
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Kartę Benefit System
  • Szeroki zakres świadczeń z ZFŚS

Dodatkowe atuty:

  • Certyfikat MCSA: SQL 2016 lub 2012
  • Praktyczna znajomość narzędzi wspomagających MS Project, MS Visio
  • Praktyczna znajomość języków HTML5, CSS3 oraz platformy .NET
  • Umiejętność pisania skryptów Shell, Power Shell, SQL
Wyślij CV