Dla naszego Klienta z Opola, dostawcy oraz integratora systemów telekomunikacyjnych i IoT, działającego na polskim rynku od 2002 roku. Firma Klienta zapewnia pełen zakres usług i rozwiązań, od planowania i projektowania, poprzez dostawę, instalację i konfigurację systemów aż do utrzymania i serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego. Potwierdzeniem zaangażowania w rozwój Internetu Szerokopasmowego w Polsce było otrzymanie tytułu "Diament Forbesa" za trzecie miejsce pod względem największego wzrostu wartości firmy za okres 2009-2011 w województwie opolskim, w kategorii małych przedsiębiorstw. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Specjalista ds. Sprzedaży 3000 - 7000 PLN Opole

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie całego procesu sprzedaży - prezentacje handlowe, kalkulacje cenowe, ofertowanie, negocjacje umów i negocjacje cenowe,
  • Monitorowanie rynku - bycie na bieżąco w zakresie działania konkurencji, cen, oferowanych usług oraz potencjalnych klientów,
  • Dbanie o bardzo dobre relacje z klientami i utrzymywanie stałego portfela kluczowych klientów,
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji w obszarze oferowanych produktów i usług,
  • Obsługa kluczowych klientów i aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • Badanie i kreowanie potrzeb klientów w zakresie całej oferty firmy,
  • Pozyskiwanie wysokobudżetowych projektów IT,
  • Realizowanie założonych planów sprzedaży.

Oczekiwania:

  • Wiedza z zakresu rozwiązań infrastrukturalnych i software'u wspomagającego decyzje biznesowe, dedykowanych dla klientów z sektora enterprise, m.in:
    • Cloud computing,
    • Usługi integratorskie,
    • Rozwiązania sieciowe i serwerownie,
    • Zarządzanie zasobami IT,
    • Business intelligence,
  • Doskonała znajomość wybranego segmentu rynku, zbudowane relacje w danym sektorze,
  • Samodzielność, determinacja, nastawienie na cel i skuteczność w działaniu,
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • Umiejętność budowania relacji z klientem na szczeblu zarządczym.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę lub Umowę B2B,
  • Dofinansowanie do karty sportowej i prywatnej opieki medycznej,
  • Możliwość udziału w szkoleniach,
  • Możliwość dynamicznego rozwoju,
  • Atrakcyjny system prowizyjny,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Samochód służbowy.