Dla naszego Klienta z Opola, dostawcy oraz integratora systemów telekomunikacyjnych i IoT, działającego na polskim rynku od 2002 roku.

Firma Klienta zapewnia pełen zakres usług i rozwiązań, od planowania i projektowania, poprzez dostawę, instalację i konfigurację systemów aż do utrzymania i serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego.

Potwierdzeniem zaangażowania w rozwój Internetu Szerokopasmowego w Polsce było otrzymanie tytułu "Diament Forbesa" za trzecie miejsce pod względem największego wzrostu wartości firmy za okres 2009-2011 w województwie opolskim, w kategorii małych przedsiębiorstw.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Specjalista ds. Data Center 3000 - 7000 PLN Opole

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Ewaluacja i testowanie rozwiązań, konfiguracja systemów i administrowanie,
  • Określanie wymagań oraz umów, współpraca i negocjacje z dostawcami,
  • Budowa oraz utrzymanie systemów wysokiej dostępności,
  • Współpraca przy opracowywaniu procedur operacyjnych,
  • Rekomendowanie rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa.

Oczekiwania:

  • Znajomość zagadnień z zakresu tradycyjnego i nowoczesnego Data Center, serwerów i macierzy dyskowych,
  • Znajomość systemów operacyjnych MS Windows, Linux, Unix itd,
  • Znajomość zagadnień dotyczących środowisk wirtualnych,
  • Dobry zmysł organizacyjny i analityczne myślenie,
  • Umiejętność konfiguracji środowisk serwerowych,
  • Znajomość zagadnień z zakresu sieci SAN i NAS,
  • Umiejętność i chęć doskonalenia zawodowego,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym:
    • Zapoznanie się z dokumentacją techniczną sprzętu i oprogramowania,
    • Swobodną komunikację.
  • prawo jazdy kat. B.

Proponujemy:

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, poprzez kursy i szkolenia,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę lub Umowę B2B,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Bogaty pakiet świadczeń takich jak:
    • Ubezpieczenie medyczne,
    • Ubezpieczenie grupowe,
    • Karta Multisport,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.