Dla naszego Klienta z Opola, dostawcy oraz integratora systemów telekomunikacyjnych i IoT, działającego na polskim rynku od 2002 roku. Firma Klienta zapewnia pełen zakres usług i rozwiązań, od planowania i projektowania, poprzez dostawę, instalację i konfigurację systemów aż do utrzymania i serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego. Potwierdzeniem zaangażowania w rozwój Internetu Szerokopasmowego w Polsce było otrzymanie tytułu "Diament Forbesa" za trzecie miejsce pod względem największego wzrostu wartości firmy za okres 2009-2011 w województwie opolskim, w kategorii małych przedsiębiorstw. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Specjalista ds. Sieci 3000 - 7000 PLN Opole

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Udziale w przygotowywaniu prezentacji oraz materiałów technicznych i techniczno-marketingowych dla rozwiązań sieciowych znajdujących się w portfolio firmy,
  • Prowadzeniu analizy problemów konfiguracyjno-utrzymaniowych, które pojawiły się w sieci klienta, w celu ich rozwiązania,
  • Kontakcie z klientem w zakresie wyboru odpowiedniego rozwiązania i jego konfiguracji,
  • Kontakcie z producentami sprzętu w celu zrealizowania powyższych punktów,
  • Prowadzeniu laboratoryjnych testów urządzeń i rozwiązań sieciowych,
  • Doradztwie technicznym w zakresie wspomnianych urządzeń.

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra wiedza z zakresu switchy i routerów oraz protokołów sieciowych,
  • Znajomość zagadnień związanych ze wszystkimi warstwami modelu OSI,
  • Praktyczna znajomość budowy oraz działania sieci LAN, WAN, WLAN,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym:
    • Zapoznanie się z dokumentacją techniczną sprzętu i oprogramowania,
    • Zswobodną komunikację,
  • Dobry zmysł organizacyjny i analityczne myślenie,
  • Wiedza z zakresu diagnostyki sieci komputerowych,
  • Umiejętność konfiguracji urządzeń sieciowych,
  • Umiejętność i chęć doskonalenia zawodowego,
  • Znajomość protokołów multicastowych,
  • Znajomość protokołu MPLS,
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość IPv6.

Firma oferuje:

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, poprzez kursy i szkolenia,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę lub Umowę B2B,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Bogaty pakiet świadczeń takich jak:
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Karta Multisport.

Dodatkowe atuty:

  • Mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie wyższe informatyczne,
  • Certyfikaty CISCO.