2016-10-01 16:37

Dla naszego Klienta, dużej grupy z branży finansowej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Kierownik Projektów InformatycznychWarszawa/Mokotów

Zadania:

  • prowadzenie projektów informatycznych z zakresu rozwoju systemów informatycznych
  • zarządzanie procesem dostarczenia projektu i całym cyklem jego życia
  • opracowywanie planu projektu oraz jego harmonogramu
  • planowanie zasobów potrzebnych do realizacji projektu
  • definiowanie zadań do wykonania w ramach projektu
  • przypisywanie zadań, delegowanie odpowiedzialności członkom grupy projektowej
  • monitorowanie postępów projektu
  • dbałość o jakość wdrożenia
  • identyfikacja, ocena i zarządzanie ryzykiem projektu
  • utrzymywanie relacji biznesowych z podwykonawcami projektu
  • raportowanie i prezentowanie postępu projektu
  • eskalowanie problemów oraz proponowanie ich rozwiązań
  • monitorowanie budżetu i wydatków związanych z projektem

Od kandydata oczekujemy:

  • minimum 2-3 letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami informatycznymi
  • wykształcenie wyższe informatyczne
  • dobra znajomości technologii informatycznych
  • wysoka kultura biznesowa
  • komunikatywność
  • doświadczenie w relacjach z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • umiejętność analitycznego myślenia i wnioskowania
  • zaangażowanie
  • kreatywność
  • doskonała organizacja pracy
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • realne możliwości rozwoju zawodowego
  • możliwość pracy nad ciekawymi projektami

Dodatkowe atuty:

  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami branży windykacyjnej