2016-10-06 09:47

Dla naszego Klienta, dużej grupy z branży finansowej, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Administrator Windows i SieciWarszawa/Mokotów

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i administracja infrastrukturą serwerową, storage i sieciową, systemami bezpieczeństwa, centralą VoIP, urządzeniami drukującymi, stacjami roboczymi.
  • Czynności utrzymaniowe dla aplikacji biznesowych.
  • Wsparcie techniczne użytkowników końcowych.
  • Zarządzanie licencjami na oprogramowanie.
  • Ewidencja majątku IT.
  • Zapewnienie przestrzegania procedur z zakresu bezpieczeństwa informacji.
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe w dziedzinie IT.
  • Co najmniej 4 lata doświadczenia w utrzymaniu i administracji systemów IT.
  • Praktyczna znajomość administracji rozwiązaniami: MS Windows Server, SQL Server, Exchange (mile widziane certyfikaty MCSA lub MCSE), VMware.
  • Praktyczna znajomość administracji LAN/WAN (mile widziane certyfikaty CCNA lub CCNP albo ekwiwalentne).
  • Znajomość dobrych praktyk w dziedzinie zarządzania usługami IT (mile widziany certyfikat ITIL).
  • Skuteczne zarządzanie czasem i planowanie.
  • Zdolność efektywnej pracy pod presją.
  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji z klientem wewnętrznym.
  • Inicjatywa i kreatywność.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym pracę z dokumentacją techniczną.
  • Dyspozycyjność

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego

Mile widziane:

  • Administracja systemem Linux
  • Mile widziana znajomość administracji systemem Symfonia