Dla naszego Klienta, jednego z największych dostawców rozwiązań informatyki medycznej w naszym kraju, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Java Developer - JEE Lublin

Zadania:

  • Projektowanie i praca nad rozwojem i konserwacją modułów oprogramowania
  • Zmiana istniejących oraz tworzenie nowych fragmentów modułów
  • Asysta przy:
    • analizowaniu,
    • projektowaniu nowych modułów oprogramowania,
    • wdrażaniu aplikacji.
  • Testowanie programów pod kątem ewentualnych błędów.

Oczekiwania:

  • umiejętność programowania w języku JAVA
  • znajomość technologii JEE
  • umiejętność praktycznego stosowania wzorców projektowych
  • znajomość podstaw architektury aplikacji
  • znajomość środowiska UNIX / Linux
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • samodzielność i wytrwałość w rozwiązywaniu problemów
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • wyższe wykształcenie informatyczne

Proponujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin
  • ciekawy pakiet socjalny dostępny dla pracowników firmy: liczne wyjazdy integracyjne, kursy językowe, dofinansowanie do karnetów na siłownię/fitness
  • otwartą ścieżkę kariery i awansu zawodowego
  • ciekawe szkolenia dopasowanie do potrzeb pracowników

Mile widziane:

  • znajomość narzędzi Eclipse, Maven, SVN
  • znajomość serwera aplikacyjnego Websphere
  • dobra znajomość HTML, JAVASCRIPT, XML, UML
  • dobra znajomość języka SQL
  • wiedza z zakresu informatyki medycznej
Wyślij CV