2017-02-26 14:20

Dla naszego Klienta, firmy wdrożeniowej, która wyspecjalizowała się w zakresie SAP HCM, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Konsultant SAP PY - PayrollLublin

Opis stanowiska:

  • Udział w opracowywaniu koncepcji biznesowej w danym obszarze funkcjonalnym.
  • Przygotowanie, konfiguracja, implementacja i integracja modułów SAP w obszarze PY.
  • Świadczenie wsparcia dla Klientów.
  • Diagnoza i rozwiązywanie problemów, testowanie systemu.
  • Przygotowywanie i prowadzenie szkoleń dla użytkowników kluczowych i końcowych.
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej.

Od kandydata oczekujemy:

  • Udziału w minimum 2 projektach wdrożeniowych SAP w roli konsultanta.
  • Znajomości tematyki procesów kadrowo-płacowych (Kodeks Pracy, przepisy podatkowe).
  • Znajomości powiązań modułów kadrowo-płacowych z księgowymi.
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę przy ciekawych i zróżnicowanych projektach.
  • Dużą samodzielność w działaniu, możliwość pracy zdalnej.
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon.
  • Dostęp do szkoleń i certyfikacji.
  • Pracę z dowolnego miejsca w Polsce - praca zdalna mile widziana