2016-10-09 16:37

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej się w doradztwie biznesowym i informatycznym oraz projektowaniu, wytwarzaniu, wdrażaniu i integracji systemów informatycznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista Java - AlfrescoLublin

Opis stanowiska:

  • tworzenie oraz rozwój aplikacji i systemów informatycznych dla klientów firmy
  • dbałość o najwyższą jakość kodu
  • dbałość o zgodność wytwarzanego systemu z wymaganiami
  • tworzenie niezbędnej dokumentacji

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w programowaniu w języku Java
  • bardzo dobra znajomość Alfresco
  • znajomość SQL
  • znajomość wzorców projektowych i narzędzi wspierających programowanie
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz twórczego podejścia do rozwiązywania problemów
  • biznesowe zrozumienie tworzonych rozwiązań
  • umiejętności szybkiego uczenia się oraz chęci do ciągłego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • umiejętności pracy w zespole
  • praktyczna znajomość języka angielskiego (co najmniej na poziomie umożliwiającym swobodne czytanie i tworzenie dokumentacji)

Proponujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • udział w ciekawych projektach realizowanych z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii i narzędzi
  • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne oraz dostęp do fachowej literatury
  • atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych umiejętności i zaangażowania
  • umowę o pracę na czas nieokreślony lub inną dogodną formę zatrudnienia
  • możliwość finansowania przez firmę dodatkowych kursów i zajęć
  • przyjazną i swobodną atmosferę w pracy

Mile widziane:

  • znajomość Pentaho
  • znajomość Java Script, JQuery, AngularJS, Web Services, ESB, GWT, REST, zasad projektowania baz danych, zagadnień związanych z podpisem elektronicznym
  • znajomość Scrum, Domain Driven Design
  • doświadczenie w pracy z Eclipse lub IntelliJ IDEA