Dla naszego klienta, wiodącej w swoim sektorze firmy dostarczającej rozwiązania IT szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista .NET / C# Lublin

Realizowane zadania:

  • Programowanie aplikacji z wykorzystaniem języka C# i środowiska *Microsoft .Net oraz języka T-SQL
  • Dokumentowanie kodu źródłowego z wykorzystaniem Microsoft Team Foundation Server
  • Wykonywanie zadań przydzielonych przez przełożonych
  • Raportowanie do przełożonych postępów realizowanych prac

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji z wykorzystaniem języka C# i środowiska Microsoft .Net
  • Praktyczna znajomość i umiejętność programowania relacyjnych baz danych, w szczególności baz danych działających pod kontrolą Microsoft SQL Server
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • Zdolność szybkiego uczenia się
  • Łatwość w komunikowaniu się
  • Kreatywność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną
  • Prawo jazdy kategorii B

Proponujemy:

  • Umowę o pracę
  • Odpowiednie wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę przy ciekawym projekcie
  • Dobrą atmosferę pracy

Mile widziane:

  • Praktyczna znajomość oprogramowania klasy ERP, w szczególności systemów Comarch ERP XL i Comarch ERP Optima
  • Umiejętność modelowania procesów z wykorzystaniem standardów UML i BPMN
Wyślij CV