2016-11-26 16:58

Dla naszego klienta, wiodącej w swoim sektorze firmy dostarczającej rozwiązania IT szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista .Net/TesterLublin

Zakres obowiązków:

  • Analiza wymagań użytkowników
  • Wsparcie działów rozwoju oprogramowania w zakresie testowania aplikacji
  • Przegląd i analiza dokumentacji funkcjonalnej
  • Tworzenie skryptów testowych
  • Określanie sposobu oraz planu testów
  • Przeprowadzanie testów ręcznych zgodnie z dokumetacją zawartą w planie testów oraz skryptach testowych
  • Weryfikacja zgodności aplikacji z wymaganiami oraz planami testów
  • Raportowanie informacji o znalezionych problemach

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu aplikacji webowych, desktopowych
  • Umiejętność programowania w języku C#
  • Znajomość MS SQL Server

Proponujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę przy ciekawych projektach
  • Dobrą atmosferę pracy

Mile widziane:

  • Umiejętność programowania z wykorzystaniem technologii ASP.NET, jQuery.
Wyślij CV