Nasz klient, to lubelski Software House, dynamicznie rozwijająca się firmą, która chętnie inwestuje w nowe technologie. Dzięki temu oferuje pionierskie rozwiązania doceniane zarówno w Polsce, jak i Niemczech. Profesjonalny zespół liczący 40 osób potrafi zaspokoić niemal każde zapotrzebowanie na usługi IT, od biznesowych czy przemysłowych web/mobile aplikacji i systemów zarządzania po wdrożenie i integrację systemów oraz wsparcie techniczne

Oferta pracy: Praca programista Software Developer .NET Full-stack Angular 2+ Lublin

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Analiza wymagań funkcjonalnych
  • Projektowanie rozwiązań w oparciu o wymagania klienta
  • Tworzenie materiałów projektowych: specyfikacji wymagań, testów i dokumentacji
  • Aktywne wsparcie zespołu wdrożeniowego
  • Aktywny udział w procesie utrzymania i rozwoju tworzonych systemów

Wymagania:

  • Znajomość języka C# 8
  • Doświadczenie w projektach komercyjnych minimum 3 lata
  • Znajomość ASP.NET MVC,.NET Core WebApi oraz Angular 2+
  • Znajomość TypeScript, ECMAScript 5/6 oraz bibliotek jQuery
  • Znajomość relacyjnych baz danych (MSSQL, Oracle, PostgreSQL lub MySQL)
  • Doświadczenie z serwerami aplikacyjnymi IIS
  • Znajomość pracy z oprogramowaniem kontroli wersji (Git i SVN )
  • Zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do lat doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • Współpraca z doświadczonym zespołem i możliwość rozwoju przy międzynarodowych projektach (głównie współpraca z Polską i Niemcami),
  • Pracę w dobrej atmosferze w nowym biurze
  • Elastyczne godziny pracy
  • Piłkarzyki i pyszną kawę
  • Kursy angielskiego, szkolenia specjalistyczne
  • Imprezy/wyjazdy integracyjne

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość zagadnień testowania aplikacji