2017-10-06 09:07

Dla naszego klienta - lidera na rynku systemów ERP, CRM szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Specjalista ds testów oprogramowaniaLublin

Skontaktuj się z nami
Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie przypadków testowych
  • Weryfikacja kompletności, spójności i poprawności merytorycznej dokumentacji
  • Testy kolejnych wersji oprogramowania

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku testera oprogramowania
  • Chęć i umiejętność przeprowadzania manualnych testów oprogramowania
  • Chęć rozwoju w kierunku testów automatycznych
  • Kreatywność w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę bądź umowę b2b
  • Atrakcyjne pakiet benefitów socjalnych
  • Szeroki pakiet szkoleń
  • Realna możliwość rozwoju zawodowego
Wyślij CV