2017-10-20 11:31

Dla naszego klienta - lidera na rynku systemów ERP, CRM szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Team Leader zespołu JavaLublin

Skontaktuj się z nami
Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Zarządzanie bieżąca pracą zespołu programistycznego
  • Planowanie pracy programistów
  • Odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonywanych prac
  • Rozwój narzędzi i procedur w zespole programistycznym
  • Projektowanie oraz implementacja według poczynionych wcześniej założeń

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku Programisty Java
  • Biegła znajomość języka Java i środowisk na nim opartych po stronie serwerowej
  • Projektowanie i budowanie rozwiązań webowych opartych o Spring, Hibernate i wzorzec MVP
  • Dobra znajomość relacyjnych baz danych i mapowania O/R (MsSQL, Postgresql, Hibernate, JPA, MyBatis)
  • Znajomość zagadnień REST
  • Praktyczna wiedza z zakresu integracji systemów informatycznych
  • Znajomość dobrych praktyk projektowania i programowania obiektowego
  • Znajomość i praktyczne użycie wzorców projektowych
  • Komunikacja i współpraca w zespole, dyspozycyjność, wysokie zaangażowanie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę bądź umowę b2b
  • Atrakcyjne pakiet benefitów socjalnych
  • Szeroki pakiet szkoleń
  • Realna możliwość rozwoju zawodowego