2016-10-01 09:18

Dla naszego Klienta, znanej firmy z branży farmaceutycznej, szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista C++ z dobrą znajomością środowiska LinuxLublin

Opis stanowiska:

  • praca w charakterze programisty w kilkuosobowym zespole,
  • projektowanie oraz implementacja według poczynionych wcześniej założeń,
  • rozwój aplikacji biznesowych dla klientów firmy,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej,

Od kandydata oczekujemy:

  • bardzo dobra znajomość języka C/C++,
  • dobra znajomość środowiska Linux,
  • znajomości relacyjnych baz danych i języka SQL,
  • znajomość typowych wzorców projektowych,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji,