2016-10-08 16:37

Dla naszego klienta, dużej, międzynarodowej firmy, działającej na polu marketingu internetowego - lidera w swojej branży na naszym rynku - szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista JavaScript - jQueryLublin

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie warstwy front-end'owej aplikacji WWW
  • Opracowywanie rozwiązań podnoszących usability i UX
  • Współpraca przy tworzeniu części serwerowej (Perl) rozwiązania

Od kandydata oczekujemy:

  • Dobrej znajomości technologii Javascript, XHTML, HTML5, CSS
  • Dobrej znajomości frameworka jQuery
  • Sprawnego posługiwania się techniką AJAX
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

Proponujemy:

  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Bardzo dobre warunki socjalne
  • Pracę nad dużymi projektami na zagraniczne rynki
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Swobodną atmosferę pracy w młodym zespole

Mile widziane:

  • Aktywne zainteresowanie zagadnieniami usability/UX
  • Znajomość jednego ze skryptowych języków programowania:
    • Perl,
    • PHP,
    • Python,
    • Ruby
  • Znajomość HTML5
Wyślij CV