2016-10-02 10:10

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy, świadczącej usługi transportowe i spedycyjne na terenie kraju i całej Unii Europejskiej. Poszukujemy samodzielnych kandydatów na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Spedytor Międzynarodowy / KrajowyŁódź

Zakres obowiązków:

  • Organizacja i nadzorowanie przewozów całopojazdowych i/lub drobnicowych na terenie kraju oraz całej Unii Europejskiej,
  • Budowanie portfela potencjalnych klientów,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwijanie współpracy,
  • Tworzenie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji,
  • Monitoring realizowanych zleceń,
  • Kompleksową obsługę klienta w przewozach międzynarodowych i krajowych,
  • Dbanie o jakość i terminowość.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 3 lata),
  • Znajomość rynku transportowego,
  • Zdolności komunikacyjne i negocjacyjne oraz swoboda w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów z firmami,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Znajomość drugiego języka europejskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (Excel, Word),
  • Dobra znajomość regulacji prawnych dot. spedycji.

Proponujemy:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę
  • Stanowisko z perspektywą rozwoju zawodowego,
  • Niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy, laptop itp.),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Samodzielność i odpowiedzialność w ramach wykonywanych obowiązków.