Dla naszego Klienta firmy tworzącej zaawansowane rozwiązania IT dla sektora lotniczego, który zapewnia całościowe rozwiązania obsługi informatycznej (projektowanie, realizację, wdrożenie i obsługę systemów IT) poszukuje osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Regular Full-stack Developer Łódź

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Programowanie aplikacji wykorzystywanych w bieżącej działalności linii lotniczych
  • Testowanie i profilowanie oprogramowania
  • Wspieranie procesu wdrażania nowych funkcjonalności i aplikacji
  • Konsultacje wykonawcze z użytkownikami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego
  • Bardzo dobra znajomość HTML i CSS
  • Bardzo dobra znajomość Java Script
  • Bardzo dobra znajomość frameworka Angular
  • Bardzo dobra znajomość frameworka Node.js
  • Doświadczenie z relacyjnymi bazami danych SQL (MS SQL)
  • Znajomość kontroli wersji GIT
  • Umiejętności projektowania architektury wielowarstwowych systemów lub ich części, znajomości zagadnień dotyczących wzorców projektowych, zasad SOLID oraz doświadczenia w tworzeniu komercyjnych rozwiązań
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Parkiet medyczny
  • Karta multisport
  • Darmowe śniadania w biurze

Mile widziane:

  • Znajomość .Net Core, ASP.NET WebApi 2, Autofac(IOC), AutoMapper, EntityFramework, RESTful service