Nasz Klient to czołowy ogólnopolski operator kablowy i telekomunikacyjny, dostarczający usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych. Grupa rozwijała się poprzez wzrost organiczny, a także w wyniku szeregu połączeń i przejęć zrealizowanych w ciągu ostatnich 25 lat. Początki Grupy sięgają 1991 r., kiedy to w Kaliszu i Gdyni utworzone zostały dwie niepowiązane ze sobą spółki.

Firma oferuje odbiorcom telewizję cyfrową z wideo na żądanie (VoD), szerokopasmowy internet stacjonarny i mobilny, oraz usługi telefonii stacjonarnej i mobilnej. Są jednym z pierwszych polskich dostawców usługi tripleplay, łączącej telewizję, internet i telefon w jednym pakiecie.

Abonenci tripleplay odnoszą korzyści z korzystania z kilku usług w jednym pakiecie, płacąc mniej niż w przypadku poszczególnych usług zakupionych osobno. Abonenci usług pakietowych objęci są także dodatkowymi programami lojalnościowymi i promocjami. Realizują strategię aktywnej konsolidacji, budowy sieci kablowych w nowych rejonach kraju, a także akwizycje sieci innych operatorów. W efekcie na koniec 2017 r. liczba gospodarstw domowych znajdujących się w zasięgu sieci Grupy (HP) wynosiła ok. 1,7 miliona.

Obecnie do swojego zespołu poszukują osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Architect rozwiązań e-commerce / Programista e-Commerce Łódź

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Projektowanie architektury systemów eCommerce i OmniChannel
  • Analiza i przygotowywanie specyfikacji oprogramowania do testów i implementacji
  • Programowanie Systemów końcowych e-Commerce
  • Zapewnienie wydajności i integralności technologicznej aplikacji e-Commerce
  • Wsparcie projektów informatycznych w zakresie udostępniania usług dla wewnętrznego klienta końcowego
  • Bieżący kontakt z zewnętrznymi dostawcami rozwiązań e-Commerce
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Raportowanie prac do bezpośredniego przełożonego

Oczekiwania:

  • 2 lata doświadczenia zawodowego związanego z projektowaniem systemów e-Commerce oraz Omni Channel (jako Team/Tech Leader lub Senior z rozwojem na Architecta)
  • Dobra znajomość zagadnień SEM, SEO, RWD
  • Umiejętność projektowania procesów biznesowych
  • Bardzo dobra znajomość HTML 5, CSS 3 z elementami RWD
  • Umiejętność kodowania aplikacji w jednej z technologii:
    • C# / NET 4.5 / ASP.NET; Java; JavaScript; PHP; C++
  • Znajomość przynajmniej jednej z technologii: MVC 5.0 lub wyższej, WEB API, Angular.js, Bootstrap, AJAX
  • Doświadczenie pracy z platformami eCommerce
  • Znajomość zagadnień UX
  • Ogólna wiedza w zakresie integracji EAI/SOA
  • Umiejętność pracy z bazami danych
  • Dobre zdolności komunikacyjne, interpersonalne,
  • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne)

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
  • Zatrudnienie w oparciu o:
    • umowę o pracę
    • kontrakt B2B (płatny urlop i L4)
  • PREMIE! - Cenimy zaangażowanie, wyniki, kreatywność :)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwości rozwoju
  • Szkolenia rozwojowe, certyfikowane, warsztaty specjalistyczne, konferencje branżowe
  • Przyjazną i partnerską atmosferę
  • Praca w Łodzi (biuro niedaleko Manufaktury)

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość notacji BPMN, UML lub ArchiMate
  • Doświadczenie pracy w jednej z platform: Hybris, SiteCore, Magento, Kentico