Nasz Klient to czołowy ogólnopolski operator kablowy i telekomunikacyjny, dostarczający usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych. Grupa rozwijała się poprzez wzrost organiczny, a także w wyniku szeregu połączeń i przejęć zrealizowanych w ciągu ostatnich 25 lat. Początki Grupy sięgają 1991 r., kiedy to w Kaliszu i Gdyni utworzone zostały dwie niepowiązane ze sobą spółki.

Firma oferuje odbiorcom telewizję cyfrową z wideo na żądanie (VoD), szerokopasmowy internet stacjonarny i mobilny, oraz usługi telefonii stacjonarnej i mobilnej. Są jednym z pierwszych polskich dostawców usługi tripleplay, łączącej telewizję, internet i telefon w jednym pakiecie.

Abonenci tripleplay odnoszą korzyści z korzystania z kilku usług w jednym pakiecie, płacąc mniej niż w przypadku poszczególnych usług zakupionych osobno. Abonenci usług pakietowych objęci są także dodatkowymi programami lojalnościowymi i promocjami. Realizują strategię aktywnej konsolidacji, budowy sieci kablowych w nowych rejonach kraju, a także akwizycje sieci innych operatorów. W efekcie na koniec 2017 r. liczba gospodarstw domowych znajdujących się w zasięgu sieci Grupy (HP) wynosiła ok. 1,7 miliona.

Obecnie do swojego zespołu poszukują osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer .NET (Mid / Senior) - platformy eCommerce 8000 - 18000 PLN Łódź

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Tworzenie, rozwój i utrzymanie systemów aplikacyjnych e-Commerce oraz ich integracja z pozostałymi systemami spółki
  • Współpraca z programistami w zakresie implementacji i standaryzacji systemowej
  • Współpraca z klientem biznesowym w ramach projektu
  • Tworzenie dokumentacji technicznej przygotowanego rozwiązania
  • Zapewnienie jakości, optymalizacji i ciągłości produktowej wdrażanych rozwiązań

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu systemów rozproszonych
  • Umiejętności tworzenia aplikacji w technologii .NET
  • Znajomość HTML 5, CSS 3 (wraz z SASS/SCSS) z elementami RWD
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Doświadczenie w pracy lub znajomość platform eCommerce
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umiejętności czytania dokumentacji technicznej
  • Dobre zdolności interpersonalne, samodzielność, inicjatywa, zaangażowanie
  • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyka, telekomunikacja)

Proponujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia
  • Zatrudnienie w oparciu o:
    • umowę o pracę
    • kontrakt B2B (płatny urlop i L4)
  • PREMIE! - Cenimy zaangażowanie, wyniki, kreatywność :)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwości rozwoju
  • Szkolenia rozwojowe, certyfikowane, warsztaty specjalistyczne, konferencje branżowe
  • Przyjazną i partnerską atmosferę
  • Praca w Łodzi (biuro niedaleko Manufaktury)

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień e-Commerce - SEM, SEO
  • Doświadczenie w pracy z jedną z platform: Hybris, SiteCore, Magento, Kentico