W związku z dynamicznym rozwojem naszego Klienta, agencji technologiczno-marketingowej, która od ponad 25 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania webowe dla polskich i międzynarodowych klientów, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Tester oprogramowania / Specjalista QA Łódź

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Realizowane zadania:

  • Analiza wymagań, tworzenie planów i strategii testów oraz projektowanie scenariuszy testowych
  • Przeprowadzanie testów manualnych i automatycznych aplikacji webowych i mobilnych
  • Analiza logów, wyników testów i ścisła współpraca z zespołem projektowym
  • Organizacja, tworzenie oraz rozwijanie dokumentacji testowej i projektowej
  • Zarządzanie zadaniami w JIRA
  • Komunikacja z klientem wewnętrznym / zewnętrznym

Oczekiwania:

  • Przynajmniej 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku specjalisty QA - umiejętność tworzenia planów, strategii, przypadków testowych, znajomość procesu budowania i wdrażania aplikacji (CI/CD)
  • Doświadczenie w wykonywaniu testów: funkcjonalnych, integracyjnych, wydajnościowych, regresji, bezpieczeństwa
  • Umiejętność testowania WebServices (znajomość SoapUI i Postman)
  • Wiedza z zakresu automatyzacji, znajomość Selenium WebDriver będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość podstaw programowania obiektowego (preferowana Java)
  • Umiejętność korzystania z narzędzi developerskich przeglądarek
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w grupie
  • Dokładność, skrupulatność, samodzielność
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Firma oferuje:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowania ( remont,wakacje,święta)
  • Możliwość rozwoju zawodoweog
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Możliwość pracy za granicą
  • Dogodna lokalizacja

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość narzędzi Jenkins, JIRA, Confluence, TestLink (lub podobny), Gatling, JMeter, Docker, Kubernetes, MongoDB
  • Znajomość Linuxa (praca z terminalem)
  • Podstawy SQL
  • Znajomość zagadnień chmurowych