Dla firmy z branży IT, z autorską platformą dedykowaną dla sektora gastronomicznego (pozwalającą na obsługę rezerwacji, płatności, zamówień), z klientami również z USA i Azji (rozwijają swój produkt od 2008 roku), poszukujemy:

Oferta pracy: Praca programista Java Developer - Java8, Spring4+, Hibernate 10000 - 11500 PLN Łódź

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Rozwój autorskiej platformy firmy (projekt dedykowany dla branży gastronomicznej, pozwalający m.in. na składanie, obsługę zamówień/ płatności/ rezerwacji).
  • Budowanie nowych funkcjonalności: 80%
  • Utrzymanie systemu: 20%
  • Integracja z nowymi Partnerami (systemy płatności, systemy sprzedażowe).
  • Testowanie własnych rozwiązań.
  • Pisanie dokumentacji.

Wymagania:

  • Dobra znajomość:
    • Java8 - poziom medium / regular,
    • Spring4+ - obecnie migracja z 4 do 5,
    • Hibernate,
    • REST,
    • GIT,
    • Maven
  • Chęć rozwoju w nowych technologiach.
  • Umiejętność pracy w metodyce Scrum.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie swobodnej rozmowy.

Firma oferuje:

  • Umowa o Pracę, lub B2B.
  • Pracę w nowych technologiach.
  • Bliska współpraca z założycielami.
  • Realny wpływ na rozwój projektu.
  • Startup'owa atmosfera.
  • Duże możliwości awansu w strukturach firmy.
  • Brak Dress code.
  • Szkolenia ustalane indywidualnie na podstawie OKR (Osobista Karta Rozwoju).
  • Elastyczne godziny pracy (7:00-18:00).

Dodatkowe atuty:

  • ReactJS.
  • ReactNative.