Dla naszego Klienta firmy, dostarczającej rozwiązania IT dedykowane dla sektora lotniczego w całej Europie szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Full-Stack .NET Developer Łódź

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • programowanie nowej aplikacji webowej opartej na systemie do zarządzania linią lotniczą
  • testowanie i profilowanie oprogramowania
  • wspieranie procesu wdrażania nowych funkcjonalności i aplikacji
  • konsultacje wykonawcze z użytkownikami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • tworzenie dokumentacji technicznej

Oczekiwania:

  • minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość technologii .NET Core bądz .NET Framework większy niż 4.0
  • C# / .NET
  • znajomość Entity Framework
  • najomość GIT
  • dobra znajomość Javascript (doświadczenie z Vue.js ewentualnie Angulara)
  • T-SQL with MS-SQL Server
  • wykształcenie wyższe o specjalności informatyka, elektronika, telekomunikacja
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju kompetencji oraz budowanie indywidualnej ścieżki kariery
  • możliwość współpracy z prestiżowymi partnerami biznesowymi z branży lotniczej w Europie i na świecie

Dodatkowe atuty:

  • znajomość .NET MVC, Razor oraz doświadczenie w tworzeniu WebApi