Firma naszego klienta jest jedną z niewielu wartych uwagi wśród łódzkich Software House. Nie ma rzeczy, które nie potrafią wykonać jeśli chodzi o web-, mobilne czy VR aplikacje. W związku z rozwojowym innowacyjnym projektem poszerazją zespół i poszukują:

Oferta pracy: Praca programista PHP Software Developer Łódź

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i implementacja kompleksowych rozwiązań typu WEB w technologii PHP

Oczekiwania:

  • Praktyczne doświadczenie w programowaniu w języku PHP (wymaganie kluczowe)
  • Wiedza z zakresu projektowania systemów opartych na technologii PHP, wzorca MVC i zagaadnień programowania obiektowego
  • Praktyczna znajomość technologii dodatkowych: HTML/XHTML, Java Script, JQuery, CSS, AJAX
  • Wiedza z zakresu projektowania relacyjnych baz danych, znajomość SQL
  • Znajomość/doświadczenie z Yii 2.0 bądź chęć nauki:)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pozyskania wiedzy specjalistycznej i rozwoju zawodowego w pracy przy dużych ambitnych i prestiżowych projektach IT
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjną lokalizację miejsca pracy (centrum Łodzi) + komfortowe warunki
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej po wdrożeniu
  • Możliwość zatrudnienia na zasadach B2B

Mile widziane:

  • Znajomość WebService, Laravel, Symfony, ActiveRecord
  • Znajomość języka UML
  • Znajomość środowiska developerskiego i systemów kontroli wersji
  • Znajomość popularnych serwerów aplikacji (Apache, nginx)
  • Znajomość języka PL/SQL