"Można świadczyć usługi IT lepiej i efektywniej" to mantra łódzkiego Software House'u cechującego się elastycznością w doborze technologii do projektu oraz koncepcjami daleko wychodzącymi poza samą technologię.

Oferta pracy: Oferta pracy IT Junior Administrator Linux Łódź

Formy umowy: B2B / Kontrakt

Zadania:

  • Administracja systemami Linux,
  • Monitoring aplikacji
  • Rozwiązywanie zdarzeń systemowych zarówno dla systemów wewnętrznych jak i anglojęzycznych Klientów (systemowo i sprzętowo)
  • Zarządzanie dokumentacja używanego oprogramowania

Oczekiwania:

  • Rozumienie usług sieciowych (nginx, serwer httpd Apache itp.)
  • Znajomość jednej z dystrybucji Linuksa - Centos/RedHat Debian/Ubuntu na poziomie administracyjnym
  • Doświadczenie w pisaniu skryptów Bash automatyzujących codzienną pracę
  • Chęć nauki nowych rozwiązań open source takich jak rozwiązania automatyzujące pracę np.: Ansible
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Zdyscyplinowanie, pewność siebie, elastyczność i postawa "can do"
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikacji z Klientem anglojęzycznym

Firma oferuje:

  • Wybór sprzętu na desktop (szybki laptop z dużą ilością ramu)
  • Monitory 4 K
  • Karta sportowa
  • Częste wyjścia firmowe
  • Bilety na konferencje branżowe na całym świecie
  • Wsparcie w byciu prelegentem na najważniejszych wydarzeniach w świecie IT
  • Możliwość okazjonalnej pracy zdalnej
  • Parking rowerowy
  • Bezpłatny parking strzeżony pod biurem
  • Współpraca z największymi dostawcami kontentu na świecie

a ponadto:

  • slack do komunikacji, jira do zarządzania projektami, wewnętrzny portal z wiedzą

Dodatkowe atuty:

  • Podstawowa znajomość Sinatry
  • Wirtualizacja - najlepiej VMWare ESX Lub KVM Lub XEN

Inne:

  • Komunikują się przez Slack'a
  • Wewnętrzna platforma do przekazywania wiedzy
  • Firma obecnie zatrudnia 20 osób pracujących w przytulnym open space