Dla jednego z naszych klientów, obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Software Engineer .NET Łódź

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zadania:

  • rozwijania produktów na Windows Surface oraz HoloLens

Oczekiwania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu w języku C#
  • dobra znajomość platformy .NET
  • pasja i chęć poszerzania wiedzy związanej z rozszerzoną rzeczywistością
  • umiejętność tworzenia wysokiej jakości kodu
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Proponujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • udział w ciekawych projektach
  • praca w międzynarodowym środowisku z użyciem najnowszych technologii
  • pakiet socjalny

Dodatkowe atuty:

  • praktyczna znajomość co najmniej jednego systemu mobilnego (UWP, Android, iOS)
  • doświadczenie z Unity 3D
  • doświadczenie w programowaniu grafiki 3D przy użyciu Direct3D, OpenGL ES i/lub Metal graphics APIs
  • znajomość metodologii Agile