2016-11-24 21:37

Dla jednego z naszych Klientów aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista PHP/DrupalŁódź

Zakres obowiązków:

  • współtworzenie architektury i implementację oprogramowania CMS dla kluczowych klientów firmy
  • tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji
  • dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie
  • analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną

Wymagania:

  • dobra znajomość języka PHP 5
  • doświadczenie w wykorzystaniu CMS Drupal
  • dobra znajomość zasad programowania zorientowanego obiektowo
  • znajomość bazy danych MySql
  • znajomość technologii: DHTML, JavaScript, CSS, XML, XSLT
  • kreatywność, zaangażowanie

Firma oferuje:

  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie
  • pracę w młodym i prężnym zespole
  • szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników i doświadczenia
  • doskonałą atmosferę pracy
Wyślij CV