2016-10-04 19:29

Dla naszego Klienta - jednego z wiodących liderów bankowości w Polsce poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Samodzielny Programista .NET (Back-End Developer)Łódź

Opis stanowiska:

  • Praca w zespole specjalistów branży IT
  • Projektowanie i nadzorowanie zaawansowanych technologii rozwoju transakcyjnego w tym:
    • przygotowywanie oprogramowania oraz realizacja poszczególnych etapów projektów
    • realizowanie prac programistycznych związanych z projektem
    • przygotowywanie testów automatycznych oprogramowania
    • przygotowywanie pakietów instalacyjnych oprogramowania oraz usuwanie błędów oprogramowania
  • Ciągły rozwój i styczność z nowoczesnymi technologiami

Od kandydata oczekujemy:

  • komercyjne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość .NET, C#, SQL na poziomie bardzo dobrym
  • umiejętność korzystania z WCF
  • rozumienie zagadnień związanych z programowaniem wielowątkowym i rozwiązaniami klasy enterprise
  • umiejętność pisania serwisów (w tym selfserwis)
  • umiejętność posługiwania się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym porozumiewania się oraz czytanie dokumentacji i literatury technicznej
  • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata (w trybie zaocznym), preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja, elektronika

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę w renomowanej instytucji finansowej
  • możliwość udziału w ciekawych projektach transformujących procesy i narzędzia w bankowym IT
  • możliwość rozwoju w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
  • pracę przy wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań