2016-10-09 08:54

Dla naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z sektora IT, poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Oferta pracy IT Web Analyst (SEM/SEO)Łódź

Realizowane zadania:

  • Analiza danych oraz przygotowanie raportów i wniosków dla witryn internetowych
  • Planowanie i wdrażanie rozwiązań optymalizujących współczynnik konwersji serwisów internetowych
  • Opracowanie rekomendacji zwiększających efektywność funkcjonowania strony www lub kampanii reklamowych
  • Prognozowanie i monitorowanie KPI
  • Analiza zachowań użytkowników strony www, przeprowadzanie testów A/B
  • Prowadzenie szkoleń dla Klientów
  • Obsługa platform analitycznych
  • Ofertowanie

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku związanym z analizą danych, e-marketingu, specjalisty SEM lub SEO
  • Wykształcenie wyższe
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Biegłość w analizie danych, tworzeniu raportów oraz rekomendacji dla klientów
  • Znajomość zagadnień:
    • UX
    • z zakresu SEO / PPC
  • Bardzo dobra znajomość:
    • Google Analytics, Google Tag Manager, Google Analytics API
    • środowiska MS Office
    • języka angielskiego
  • Poczucie humoru

Oferujemy:

  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie i pracę w młodym, prężnym zespole
  • Bliski kontakt z językiem niemieckim
  • Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów
  • Możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników i doświadczenia
  • Doskonałą atmosferę pracy
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
  • Dogodną lokalizację z parkingiem

Dodatkowe atuty:

  • Certyfikat Google Analytics, Google Tag Manager
  • Znajomość:
    • Adobe Analytics
    • Webtreds
    • HTML
    • Java
    • PHP