2016-10-01 19:42

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista SAP ABAPŁódź

Zadania:

  • tworzenie i rozwój nowych funkcjonalności systemu

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z Smartforms, Workflow, Sapscripts
  • doświadczenie z MS-SQL
  • samodzielność w działaniu
  • analityczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • pakiet socjalny
  • dodatkowe benefity
  • szkolenie i dofinansowanie kursów językowych

Dodatkowe atuty:

  • znajomość modułów SAP: FI, SD, WM, MM
Wyślij CV