2016-10-04 14:21

Dla naszego Klienta, jednej z największych firm z branży przemysłowej, obecnie poszukujemy ososby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Developer .NET 4.6Łódź

Zadania:

  • praca z metodyką SCRUM
  • praca i kontakt z międzynarodowym zespołem
  • ulepszanie, wsparcie i aktualizacja istniejącego systemu produkcyjnego (aplikacje desktopowe oparte na .NET 4.6 i SQL)
  • ulepszanie sposobu wykonywania pracy,
  • implementowanie nowych wymagań

Od kandydata oczekujemy:

  • ukończone studia, minimum 1-ego stopnia (informatyka, automatyka i robotyka, elektrotechnika)
  • około 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisko z technologiami .NET
  • bardzo dobra znajomość .NET
  • znajomość MS SQL i MS TFS
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację,
  • umiejętności analityczne i komunikatywne

Proponujemy:

  • pracę z najnowszym oprogramowaniem (VS 2015 + R# 10)
  • w pełni zautomatyzowane środowisko Continuous Integration (TeamCity);
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • stabilność zatrudnienia w firmie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, dostęp do platformy e-learningowej)
  • możliwość uczestnictwa w wybranych eventach/konferencjach branżowych
  • miłą atmosferę pracy