2017-06-19 15:11

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy IT, szukamy obecnie osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Senior Java DeveloperŁódź

Formy umowy: Umowa o pracę B2B / Kontrakt

Zakres obowiązków:

  • Prace programistyczne w języku Java
  • Tworzenie dokumentacji projektowej (technicznej)
  • Wsparcie lub uczestnictwo w etapach testów, wdrożenia i utrzymania

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego w technologiach : Java/JEE/J2EE
  • Znajomość popularnych rozwiązań typu Open Source np Velocity, Freemarker, Spring, Hibernate
  • Znajomość technologii webowych (HTML, Javascript, AJAX)
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych (Oracle, PostgreSQL)
  • Dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętności pracy w zespole i otwartości na poznawanie nowych technologii

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Udział w interesujących projektach
  • Możliwość uczestnictwa w zagranicznych projektach
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę z otwartym zespołem
Wyślij CV