2016-10-09 20:00

Dla naszego klienta szukamy osoby na stanowisko:

Oferta pracy: Praca programista Programista 4GL - Informix Dynamic ServerŁódź

Zadania:

  • Programowanie na podstawie otrzymanego projektu, wykonywanie projektów technicznych rozwiązania
  • Stosowanie w swojej pracy standardów (w tym ustalonych dla realizowanego projektu) i uznanych praktyk tworzenia oprogramowania
  • Współtworzenie i utrzymywanie wytycznych architektonicznych stosowanych w rozwijanych przez firmę systemach
  • Współpraca z zespołami realizującymi projekt
  • Odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowania zleconych zadań
  • Zachowanie poufności danych
  • Nadzorowanie realizacji projektu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub pokrewnym lub równoważne doświadczenie
  • Znajomość Informix 4GL
  • Znajomość Informix Dynamic Server
  • Co najmniej 3 letnie doświadczenie z zakresu powyższych technologii

Proponujemy:

  • Możliwość kreowania własnych rozwiązań
  • Specjalistyczne szkolenia
  • Pracę w nowocześnie zarządzanej firmie
  • Motywujące wynagrodzenie
  • Umowę o pracę bądź kontrakt (działalność gospodarcza)

Dodatkowe atuty:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zorientowanie na rozwój
  • Dyspozycyjność
  • Komunikatywność
  • Umiejętność radzenia sobie z problemami
  • Samodzielność